.

.

GCI Отворено Крајбрежје Ранец Плажа Стол

GCI Отворено Крајбрежје Ранец Плажа Стол

мислење на клиентот:

DEN 959.76
Достапност
Во достапна форма

Виткање плажа стол со ранец носат ремени, 4-позиција полулегнал backrest, и потпирачи за раце обезбедува преносни седишта за отворено настани.Виткање Плажа Стол : Совршена за опуштање од водата, оваа плажа ранец стол кој има 4-позиција полулегнал backrest и потпирачи за раце обезбедува удобен, преносни седишта за отворено настани.Вграден-во пијалаци носителот држи пијалоци во близина, главата на перница додава удобност, и решетката ламперија промовира струење за вентилирани седење дека останува да се излади.Квалитетот на Изградба : Изградени од цврстата алуминиумска и челик, овој ранец стол може да се пофали вграден во пијалаци носителот, удобно главата под перница, и вентилирани седење со мрежа ламперија.Ранец ремени за hands-free сметководствена; голем складирање џеб има клучно за спортови на вода, концерти, фестивали, спортски настани.Боја : Наутички Сина Ранец Плажа Стол е 4-позиција алуминиум/челик хибрид намести столот совршен за вашата дена од водата.Со голем складирање џеб во задниот дел на чаир, ќе бидете во можност да се вклопи во вашиот плажа потреби за ден.Се уште има многу да се носат?Ранец Плажа Стол доаѓа со ранец ремени, оставајќи рацете да ви бидат слободни за да се носат ладилник, деца или вашите iced кафе.Дополнителни бенефиции вклучуваат глава на перница, пијалаци носителот, тешко рака поддршка и решетката backrest.Популарната Користи : .

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите