.

.

Truda Farmhouse Орев Заврши Acacia Дрво Јадење Столици, со Црн Финиш Рамка

Truda Farmhouse Орев Заврши Acacia Дрво Јадење Столици, со Црн Финиш Рамка

мислење на клиентот:

DEN 5618.40
Достапност
Во достапна форма

Овие farmhouse јадење столици се одличен начин за да додадете некои рустикален стил во вашиот дом.Изграден за да одговара на класичната farmhouse стол гледа во филмови и емисии од вашето детство за фарма живот, овие столици се сигурни да се биде хит во било и сите хостинг настани.Направени од acacia дрво, овие столици се мора да има.Вклучува : Два (2) Јадење Столици.Материјал : Acacia Дрво.Седиштето Крај : Орев.Рамка Крај : Црна.Собранието Е Потребно.Димензии : 21.00 инчи длабоки x 17.75 инчи широка x 35.50 инчи висок.Ширина на седиште : 17.75 инчи.Длабочина на седиште : 17.75 инчи.Седиште Висина : 18.00 инчи.Лесно собранието.Дизајниран со удобност во умот.Издржливи доволно за секојдневна употреба.Боја : Црна + Орев.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите