.

.

JOYBASE Вртливата Акцент Стол со Отоманската империја, Сомот Фотелја со Отоманската империја, Среден Век Модерна Дневна Стол и Отоманската Сет, Читање Стол за Дневна С

JOYBASE Вртливата Акцент Стол со Отоманската империја, Сомот Фотелја со Отоманската империја, Среден Век Модерна

мислење на клиентот:

DEN 6381.60
Достапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. [НАДГРАДИ] ★ НОВИ Дизајнирани Метал Круг База за Супер Стабилност ★ Стол Карактеристики 360° Вртливата Дизајн ★ Барел Стил Врати со Копче Tufting ★ Премиум Кадифени Ткаенини ★ Згусне Перница Пополни ★ цик-цак Бод - Посилна Од Други Права Бода. 360 степени SWIVELING БАЗА - НОВ Дизајниран Метал круг база нудат супер стабилност.Тежина Капацитет : 330 кг.Ние го сакаме овој барел стол е 360° вртливата функција која ти овозможува да се претвори во вашиот ТВ или каде разговорот е.СИТЕ-ДЕН УДОБНОСТ - Тие се тапациран со КАДИФЕ за luxe изглед.Стол е копче-tufted перница назад, и отоманската се полни со сунѓер за уште поголема поддршка.Тоа навистина може да се релаксира вас, дури и седи долго време без чувство на замор.СЕКОГАШ СЕ СО СТИЛ - Оваа удобен прилог на вашиот простор за живеење, исто така, обезбедува елегантен, повикувајќи изглед кој го прави на дневна соба и повеќе изгледаат и се чувствуваат како дома.Може да се користи за дневна соба, спална соба, канцеларија.ДИМЕНЗИЈА - Чаир : 31.5" (W) x 33.46" (D) x 32.28" (H), Отоманската : 19.68" (W) x 17.71" (D) x 14.96" (H) **ве Молиме обратете се до Големина на Сликата за детални димензии.**.СУПЕР ЛЕСНО СОБРАНИЕТО - Сите додатоци и детални инструкции се вклучени. **Собранието видео може да се гледа за овој производ страница. **.Оваа 32" широк вртливата дневна стол доаѓа со отоманската да се подобрат вашите релаксација време, без разлика дали тоа е во вашата дневна соба или ден.Двете парчиња функција отворен круг челик база на метална рамка.Ние го сакаме овој столици 360° вртливата функција која ти овозможува да се претвори во вашиот ТВ или каде разговорот е.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите