.

.

YIZI ОДИ ПЛУС Преносни Кампување Стол Прилагодлива Висина - Компактен Ultralight Виткање Backpacking Столици, Мали Расклопна Свитлива Packable Лесни Ранец Стол во Торба за на Отвор

YIZI ОДИ ПЛУС Преносни Кампување Стол Прилагодлива Висина - Компактен Ultralight Виткање Backpacking Столици,

мислење на клиентот:

DEN 1199.76
Достапност
Во достапна форма

Бренд Нови Надгради Дизајн со Вашиот Комфор во Умот!Новиот Yizi Оди дизајн е 1cm повисоко и 15% полесен и претходна верзија.Искуство супериорен во долниот дел на поддршка од новиот подлабоко седиште ткаенина!Дише страна Мрежа Панели се овозможи зголемување на Протокот на Воздух во топли и влажни средини, помага да се Задржи што Ладилникот.Остатокот увери Ќе седат како крал или кралица.Големината Не Е Важно!Мала Тежина Packable Свитлива дизајн : се Вклопува во Ранци и го Носат на багаж (14in складирање торба вклучени).Стоп за влечни околу гломазна столици!На само 2 фунта Yizi Оди стол е подготвен да оди Секаде и секогаш Кога ќе се!Земете load off без разлика каде ќе одлучите да одите.Преносливост и Сила во еден Лесен Пакет.Совршен за пешачење, кампување, tailgating, Bbq, излети, концерти, спортски настани, на плажа.backpackers, автомобил кампување или било каде што ќе патува!.Вие Навистина Може Да Има Сето Тоа!Супер Издржлив Опрема за Отворено!На Yizi Оди Стол е Изградена Минатата : Дизајниран и Конструиран со истиот Висока јачина алуминиумски легури се користат од страна на Авиони производители.Рамката дава силна поддршка со тежина капацитет до 300 фунти.Инженеринг Одделение 600 D полиестер седиште ткаенина со двојно засилен V бод е издржлив, флексибилни и Машина Перат за олеснување на здравствена заштита.Постави во Секунди.Едно парче (шатор стил) лесен алуминиум пол систем со рака водич конекција.На Yizi Оди е шок corded главната рамка ви овозможува да ги води поврзан столбови директно во рамка.Овој уникатен дизајн ви овозможува да се само менито што се тоа отворени, приложете седиштето на ткаенина и Вие ќе бидете подготвени да си одат!Што ќе ви овозможи веднаш да седат и да уживаат во кампот на пожар, отворен фестивал, спортски настан, итн.Пар со Песок покривка да се зголеми нога област, така што нема да потоне во песок или мека подлога.Надвор од Очите -овде Кога Ви Треба - На трајни 600 D складирање торба придава на седишта mainframe со вклучени Пакет Тесни ремени - Креирање на дополнителни мали објект за складирање под седиштето.Дизајниран со "daisy синџир стил" повеќе се врзуваат падови и на крајот се справува.Столовите разноврсна дизајн ви овозможува не само да го прикачите торба на стол, но, исто така, вашиот ранец, мотоцикл, итн.Кога ќе завршиш на Yizi Оди продавници назад внатре вклучени складирање торба.Без дополнителна алатка за собрание.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите