.

.

GCI Отворено Крајбрежје Ранец Плажа Стол

GCI Отворено Крајбрежје Ранец Плажа Стол

мислење на клиентот:

DEN 959.76
Достапност
Во достапна форма

Виткање плажа стол со ранец носат ремени, 4-позиција полулегнал backrest, и потпирачи за раце обезбедува преносни седишта за отворено настани.Вграден-во пијалаци носителот држи пијалоци во близина, главата на перница додава удобност, и решетката ламперија промовира струење за вентилирани седење дека останува да се излади.Ранец ремени за hands-free сметководствена; голем складирање џеб има клучно за спортови на вода, концерти, фестивали, спортски настани.Седиште висина е 11 инчи; здрав прав-обложени алуминиум/челик хибрид рамка поддржува до 250 килограми.Стол мерки 36.6 x 23.6 x 30.9 инчи, колабира 3.7 x 23.6 x 27.6 инчи, и тежи 8.2 фунти; производителот една година ограничена гаранција.Боја : Плажа Бери.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите