.

.

Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат, TEHONGJU Алуминиум Биро Телефон Носителот на обвинителна Клупа Компатибилен со Сите 4-8 Телефони, Samsung Галакси, Google Пиксели, Android Smart

Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат, TEHONGJU Алуминиум Биро Телефон Носителот на обвинителна Клупа Компатибилен

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

【Универзална Компатибилност】 На Мобилен Телефон Стојат работите со сите 4-10 Инчен паметни телефони и e-читатели, i Phone 11 Max Pro/ 11 Max/ 11/ Xs Max/ Xs/ XR/ X/ 8 7 6 6s Плус 5 5s SE , Галакси S9/S9 Плус/S8/S7/S6/Note9/Note 8, LG, Huawei, LG и така натаму. 【Мулти-агол Дизајн】На протезата може да се прилагоди на агол сакате.Нашите куки се проширува за да се вклопи совршено со уредот во случајот.Тоа е многу полесно да се постигне преку и да допрете го екранот за да го исклучите алармот кога телефонот е во режим за нечујно. 【Стабилна и Заштитни】Направен од висок квалитет на алуминиум, стакло песок експлозија процес, имаат мазна работ, убаво се заврши и убава металик сјај, мала тежина; силиконски материјал база, анти-нула и лизгање, може да го држите телефонот stably. 【Квалитет на детали】вода капка дупка на задната страна е резервирана за полнење кабел за да го насочите преку, совршен за полнење на паметни уреди и чување на табелата во ред.Надворешниот раб на дупката е beveled, и на полнење жица наведнува благодатно како добра основа за телефонот. 【Преносливост】Овој производ е мал во големина и лесен во тежина, многу погодно да ги носите. 1. Добар квалитет : со Овој мобилен телефон држач, се направени од издржлив алуминиум материјал, со многу добар квалитет и долг животен век. 2. Не се лизга база : На дното на оваа заградата има не се лизга гумени дизајн, заградата не е лесно да слајд. 3. Општа цел : Овој заградата се приспособува на повеќето мобилен телефон големини и е многу лесен за употреба.Можете да ги користите кога ќе се стави на телефонот на тоа. 4. Удобен прилагодување на агол : На прилагодување на агол на оваа стапка е многу удобен, и агол може да се менува по волја. 5. Преносливост : Овој производ е мал во големина и лесен во тежина, многу погодно да ги носите.Материјал : алуминиум легура.Модел : Z20. Големина на : 9*7*6.5 cm.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите