.

.

Покажи Ми вашите Pitties, Куче Љубов Наставникот Тренер Кучиња PopSockets Swappable PopGrip

Покажи Ми вашите Pitties, Куче Љубов Наставникот Тренер Кучиња PopSockets Swappable PopGrip

мислење на клиентот:

DEN 455.76
Достапност
Во достапна форма

Кул Гроздобер Pitbull Дизајн за секој сопственик на Куче кој го сака својот Pittie со полно срце.За секој кој е водење на куче кинолошки businnes или е куче тренер.За секој Pitbull Мајка и Куче Татко кој има една или повеќе Pitties.Американската Пит Бул Terrier сопственикот ќе љубов оваа ретро Дизајн да го носат на следниот прошетка со вашиот куќи.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Кул Гроздобер Pitbull Дизајн за секој сопственик на Куче кој го сака својот Pittie со полно срце.За секој кој е водење на куче кинолошки businnes или е куче тренер.За секој Pitbull Мајка и Куче Татко кој има една или повеќе Pitties.Американската Пит Бул Terrier сопственикот ќе љубов оваа ретро Дизајн да го носат на следниот прошетка со вашиот куќи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите