.

.

Пренослив Лаптоп Биро-Прилагодлив Алуминиум Лаптоп Биро Ергономски Компјутер Биро Преносни ТВ Кревет Lapdesk Фах PC Маса Стојат Лаптоп Табела Биро Стојат (Розева)

Пренослив Лаптоп Биро-Прилагодлив Алуминиум Лаптоп Биро Ергономски Компјутер Биро Преносни ТВ Кревет Lapdesk

мислење на клиентот:

DEN 2094.72
Достапност
Во достапна форма

Лаптоп се Залагаме За Кревет И Софа-Сосема нов и висок квалитет.Игри Кревет-гејмерски Лаптоп Стенд-Одговара за Лаптоп големина под 17 инчи.Количка За Лаптоп Стенд-Panel Со Вентилација Дупки Помага На Компјутер Веднаш Исчезнува Топлина Во Времето.Workez Прилагодливи Лаптоп Стенд-Ова Е Магија Лаптоп Биро.360° Свитлива ,Можете Да Го Користите Да Уживате Во Забавата На Интернет Во Кревет,Софа,Маса,Тепих На Тревникот.Извршната Канцеларија Решенија Лаптоп-Направени Со Силна ABS Пластика И Алуминиум Легура се Постигне Висок Квалитет И Компактен Дизајн Еден.Прилагодливи Ергономски Преносни Алуминиум Лаптоп Биро Стенд-Секој Виткање Нога Има 3 Копчиња Кои Може Да Се Прилагоди Било Која Висина И Агол Што Ви Треба.На 360°Врти Обезбедува Висока Флексибилност Само Како Човечки.Лесно Стојат Преносни Биро-Висока Јачина ABS Пластика Заеднички,во Комбинација Со Високо-Технолошки Печатење на Екран Скала, Погодно Вашиот Прилагодување.Табела Се Својствата На Простор За Заштеда На Енергија, Преносни, Паметни И Елегантен, Верувајќи Дека Тоа Ќе Ви Донесе Многу Погодности Без Разлика Кога Ги Читате Или Сурфање На Интернет.Начин На Употреба : Притиснете И Задржете Го Копчето На Врвот На Зглобовите, Може Да Се Прилагоди На Поддршката И Висината На Копчето Е Да Се Олабави, Автоматска Фиксна Заеднички.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите