.

.

Orionstar Лаптоп Стојат Преносни Алуминиум Лаптоп Столб Компатибилен со Apple Mac MacBook Air Про 10 до 15.6 Инчен Лаптоп Компјутер, Монтажни Ергономски Лифт Носителот, Простор Сив

Orionstar Лаптоп Стојат Преносни Алуминиум Лаптоп Столб Компатибилен со Apple Mac MacBook Air Про 10 до 15.6

мислење на клиентот:

DEN 647.76
Достапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Широк Компатибилност - На Orionstar Алуминиум Лаптоп Застане е компатибилен со сите лаптопи од 10-15.6 инчи, како што се Mac Book 12/ 13, Mac Book Air 13, Macbook Pro 13/ 15, Google Pixelbook, Dell XPS, HP, ASUS, Lenovo Think Pad, Acer, Chromebook и други лаптоп КОМПЈУТЕР компјутер големини помеѓу во 10-15.6 инчи.Забелешка : ТОА Не Е НАМЕНЕТА за 17" Лаптоп.Ергономски Стој - На Mac Book стојат работи како raiser да го подигнете лаптоп екран за совршен око ниво, поправки на вашиот држење на телото и да помогне да се намали вратот болка, болка во грбот и замор на очите.Здрав & Заштитна лаптоп компјутер застане е направен од премиум 5mm алуминиум, што е сосема здрав, поддржува до 8.8 lbs (4kg) тежина на врвот, со големи гумени влошки на врвот на површината за да држете го вашиот лаптоп стабилна во место и максимална заштита на вашиот уред од било гребнатини и лизгачки.Дисипација на топлина - Алуминиумска легура материјал делува како термички влошки да им помага на ладење вашиот лаптоп.Напред-навалите агол и отворен дизајн нуди одлична вентилација и струење за да се спречи вашиот лаптоп од прегревање.Монтажни & Едноставна Инсталација - на Овој компјутер се залагаме за лаптоп може да биде погодно да се расклопуваат 3 делови за складирање.Можете лесно може да се reassemble тоа повторно со еден чекор инсталација.Одличен избор за да се ослободиме од вратот или грбот по користење на лаптоп за долго време.Топол дом и канцеларија лаптоп додатоци за Apple Mac серија, Lenovo Think Pad и така натаму.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите