.

.

Bosign Силикони Кујна Таблета Застане за iPad/Таблет КОМПЈУТЕР, Црвена

Bosign Силикони Кујна Таблета Застане за iPad/Таблет КОМПЈУТЕР, Црвена

мислење на клиентот:

DEN 564.00
Достапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Помага во кујната кога следниве онлајн рецепти.Ви овозможува да се одморите вашиот i Pad или таблет во еден од трите позиции : рамна (екран нагоре), хоризонтално или вертикално.Не се лизга силикони држи вашиот таблет мирно.Направени од храна безбедно силикони.Лесно да се чисти (рака мие).Одговара на сите i Pad модели вклучувајќи ги и i Pad mini.Нашата Кујна Таблета Застане е посебно дизајнирана и развиена за да се вклопат во кујната на животната средина и на нејзините барања за современ дом готвачи кои побарајте рецепти, види готвење видеа, да слушате музика додека готвење.Вашиот i Pad може да бидат поставени од двете стои и легнал.Таблета Застане е мека и не се лизга површина го прави таблета безбедно остатокот на врвот без лизгање off.За задоволување на потребите на безбедноста на храната, Таблет Застане е целосно направени од храна одделение рециклираат силикони.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите