.

.

Bath88 Туш Телефон Носителот Водоотпорен - Прилагодлив Ѕид Туш Phone Држач со Стенд - Висока Чувствителност Анти-Магла Екран на Допир за Бања Огледало Када, Кујна Салата ?

Bath88 Туш Телефон Носителот Водоотпорен - Прилагодлив Ѕид Туш Phone Држач со Стенд - Висока Чувствителност

мислење на клиентот:

DEN 407.76
Достапност
Во достапна форма

Нова Верзија Дизајн : Овој водоотпорен туш телефон држачот ви овозможува да се направи хоризонтални и вертикални rotation.By користење на потпирачот додатоци во задната страна на кутијата, тоа може да се смета како десктоп туш мобилен телефон носителот стојат поединечно.Сеопфатно Подобрување на Ефикасноста : екранот на телефонот туш носител е 0.25 mm тенка, која обезбедува висока чувствителност и анти-магла функција.Заклучување на капак дизајн на врвот обезбедува парична казна отпорност на вода.Страна мембрана овозможува туш случај гаранција за висок квалитет на звук.Повеќе се Користи Сценарио : Bath88 туш телефон случај може да се ослободи рацете, го прават тоа можно да се види на видео, уживаат во музиката, facetime време бања време.Тоа, исто така, игра добро улога во вашата бања, кујна, соблекувалната, салата или кое било друго сценарио.Лесен за Инсталација : Ова туш телефон планината е дизајниран да биде штета-бесплатно да ѕид.Брза и едноставна инсталација одржува туш старател телефон носителот на добра адхезија состојба.Широк Компатибилност : Bath88 телефон туш носителот водоотпорен е компатибилен со i Phone 13, 13 Про Max, 12, 12 Про Max, 11, 11 Про Max, XS Max, XR, XS, X, 8, 8 плус, 7, 7 плус, 6s, 6s плус, Google Пиксели 6, 6 Про.Samsung Галакси S21+, S21 Ултра, S20, S10+, S10, S9, Белешка 20, 10, и други паметни телефони под 7.2 инчи.Bath88 ТУШ ТЕЛЕФОН НОСИТЕЛОТ ВОДООТПОРЕН, ПРИЛАГОДЛИВ ТУШ ТЕЛЕФОН ПЛАНИНАТА СО ЗАСТАНЕ ЗА КАДАТА ФАХ ТУШ БАЊА, КУЈНА САЛАТА КОРИСТАТ да се направи туш различни!Нова Верзија Дизајн : Оваа бања телефон носителот водоотпорен ви овозможува да се направи хоризонтални и вертикални rotation.By користење на потпирачот додатоци во задниот дел на туш телефон случај, тоа може да се смета како десктоп мобилен телефон носителот стојат поединечно.Со сосема нова кутија за пакување, таа содржи 1 водоотпорен телефонски кутија со потпирач, 2 ѕид налепница и 1 настава картичка.Сеопфатно Подобрување на Ефикасноста : 0.25 mm екран применува водоотпорен туш phone држач со цел да се обезбеди висока чувствителност и анти-магла функции.Заклучување на капак дизајн на врвот обезбедува парична казна отпорност на вода.Страна мембрана овозможува нашите водоотпорен phone држач за туширање гарантира висок квалитет на звук.Повеќе се Користи Сценарио : Сакате да се види на видео за време туш?Сакате да слушате музика за време шминка?Или дури и да се види рецепт за време на готвење време.Нашите туш другар телефон носителот може да се ослободи рацете, го прават тоа можно да се види на видео, уживаат во музиката, facetime за време на бања, и да играат добро улогата во вашата бања, кујна, биро, ноќната, трпезариска маса или било сценарио.Лесен за Инсталација : Ова туш случај за телефонот е дизајниран да се оштети-бесплатно да ѕид.Брза и едноставна инсталација одржува телефон планината случај во силно лепило состојба.Дали е бања, бања или кујна..телефон за монтирање на ѕид може да се сретне најмногу на вашите потреби, тоа е погоден за сите видови на мазни ѕидови.Исто така лесно да се отстрани.Широк Компатибилност : Bath88 бања телефон носител е компатибилен со i Phone 13/13 Про Max/12/12 Про Max/11/11 Про Max/XS/Max/XR/XS/X/8/8 плус/7/7 плус/6s/6s плус, Google Пиксели 6/6 Про, Samsung Галакси S21+/S21 Ултра/S20/S10+/S10/S9/Забелешка 20/10.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите