.

.

FENXIXI Телефон Носителот Стојат Мобилен паметен Телефон Поддршка Таблета Стојат на Биро Мобилен Телефон Носителот Стојат Преносни Мобилни Носител (Боја : Црна)

FENXIXI Телефон Носителот Стојат Мобилен паметен Телефон Поддршка Таблета Стојат на Биро Мобилен Телефон Носителот

мислење на клиентот:

DEN 2687.52
Достапност
Во достапна форма

Материјал : ABS+Алуминиумски Легури+Силикони.Мулти-агол слободни прилагодување : 0~35° агол може да се прилагоди, погоден за различни ставови.Основата е подебели и потешки, а на четирите агли се не се лизга силикони, која може да биде цврсто поддржани без тресење.Кабел за избегнување дизајн : Резерви полнење порта, приклучете полнење кабел, и слушалки кабел може да биде наполнета и гледавме.Мали и мал простор : мали димензии, бесплатно сместување на десктоп/кревет.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите