.

.

Јас сум Мрзелив И јас го Знам Тоа Sans Скелет Sans Черепот PopSockets Swappable PopGrip

Јас сум Мрзелив И јас го Знам Тоа Sans Скелет Sans Черепот PopSockets Swappable PopGrip

мислење на клиентот:

DEN 430.80
Достапност
Во достапна форма

Јас сум Мрзелив И јас го Знам Тоа Sans Скелет Sans Черепот,јас сум Мрзелив И јас го Знам Тоа Пиксели Уметност Sans Черепот,Хумор,семејството саркастична,за мрзливи луѓе,јас сум мрзелив,детска шега,смешни велејќи,семејство,сестра,ќерка,син,гејмер,видео игри,кид роденден,Череп љубовници,Мотивациони,ниво нагоре.Sans Черепот јас сум Мрзелив И јас го Знам Тоа,sans Скелет,insperational,за девојки,за пријатели,горди деца,момчиња,денот на таткото,училиште,видео игри,игри,играње на видео игра,со сини јакна,сина јакна,мрзливи гејмер.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите