.

.

Godzilla vs Конг - Godzilla Ќе Дојде За Него PopSockets Swappable PopGrip

Godzilla vs Конг - Godzilla Ќе Дојде За Него PopSockets Swappable PopGrip

мислење на клиентот:

DEN 455.76
Достапност
Во достапна форма

Еден Ќе Падне.Поток или сопствени сега.Службен Легендарниот производ.Нека фан во покаже некои љубов за Godzilla, за Конг, или за двете!.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.На еп следната глава во cinematic Monsterverse јами две од најголемите икони во движење слика историја против еден на друг - страшни Godzilla и силен Конг - со човештвото се наоѓа во рамнотежа.Она страна си за?.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите