.

.

GYZX 3 во 1 Безжичните Полначи Стојат 15W Брзо Полнење за Мобилен Телефон се Види Слушалки (Боја : Црна)

GYZX 3 во 1 Безжичните Полначи Стојат 15W Брзо Полнење за Мобилен Телефон се Види Слушалки (Боја : Црна)

мислење на клиентот:

DEN 9487.68
Достапност
Во достапна форма

Влезен интерфејс : Тип-В. Внесување на струјата : ≥9 V/2 A, 9 V/3А.Мобилен телефон излез : 15 W/10 W/7.5 W/5 W.Види излез : 2.5 W. Слушалки излез : 5 W.Влезен интерфејс : Тип-В. Внесување на струјата : ≥9 V/2 A, 9 V/3А.Мобилен телефон излез : 15 W/10 W/7.5 W/5 W.Види излез : 2.5 W. Слушалки излез : 5 W.Површината технологија : ABS+рака чувство на нафта.Производ големина : 160*98*105mm.Пакет се вклучени : 1 x Двојна Безжичен Полнач。Белешки : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Белешки : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите