.

.

Канту Шеј Путер за Природна Коса Кокосово Масло Сјај & Задржете Магла, 8 Течност Унца (Пакување од 4)

Канту Шеј Путер за Природна Коса Кокосово Масло Сјај & Задржете Магла, 8 Течност Унца (Пакување од 4)

мислење на клиентот:

DEN 479.04
Достапност
Во достапна форма

КАНТУ ЗА ПРИРОДНА КОСА КОКОСОВО МАСЛО СЈАЈ & МАГЛА печати во влага и tames frizz и flyaways откривајќи помек, меки кадрици со доволно само задржете.ОБЕЗБЕДУВА ТРАЕН СЈАЈ : Кокосово масло штити косата, обезбедува долготрајни влажност и сјај.REHYDRATES : Направен со чиста Шеј путер и формулирани, без груби состојки за да rehydrate, освежување и мазна кадрици.СОСТОЈКИ за ДА се ЧУВСТВУВААТ ДОБРО ЗА : Нема минерални масла, сулфати, parabens, silicones, phthalates, глутен, парафински или пропилен.СТИЛ СОВЕТ : се Применува Канту Кокосово Масло Сјај & Задржете Слаб дожд во текот на ноќта да се мијат и се оди, пресврт или плетенка испис за да се прошири стил.Канту Шеј Путер за Природна Коса Кокосово Масло Сјај & Задржете Магла - Секој ден, постојат луѓе таму ја преземаат нивната природна, убава, текстура на косата и сопственик на нивниот уникатен стил.Нашата колекција на наградуваниот производи направени само за текстура на косата е се што треба за да се постигне било изгледа или стил сакате.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите