.

.

На Стигнале Поводник Погоден за 16-Нога Средни Мачки и Кучиња, Без Tangles, Пет Одење Поводник со Не се Лизга Рачка, Пауза и Заклучување на Функцијата, Силни Најлон Ткаен?

На Стигнале Поводник Погоден за 16-Нога Средни Мачки и Кучиња, Без Tangles, Пет Одење Поводник со Не се Лизга

мислење на клиентот:

DEN 263.76
Достапност
Во достапна форма

Големина : Можете Да Изберете 9.8 Нозе (9.8 Ft) И 16.4 Нозе (16.4 Ft) На Влечење Јаже Според Сопствените Навики, 9.8 Нозете На Влечење Јаже Е Погодна За 22 Фунти Домашни Миленици, 16.4 Нозете На Влечење Јаже Е Погодна За 33 Фунти Домашни Миленици.Метежот Слободни : Метежот Слободни 360 ° Вртливата Поводник И Лесно Прилагодување Retraction Не Се Грижи За Вашите Кучиња Squirming Додека Пешачите, Дозволете Им На Вашите Кучиња Да Се Движат Слободно Околу Вас.Стигнале Удобност Зафат Куче Поводник Има Многу Ергономски И Не се лизга Рачка За Вашите Раце.Лесно Се Заклучува Стигнале Куче Поводник Започнува Во Слободен Режим, Притиснете Голема Копчето За Заклучување И Мали Копчето За Да Го Отклучите.Не се Лизга Рачка : Дршката Е Направен На Отпорност на Abs Пластика И Многу Ергономски Не се лизга се Справи.Удобен Зафат Совршено Дизајниран За Долго Вози.Материјал : Пластични + Nylon Why Се Водат На Куче Поводник?Дизајниран За Сопствениците На Домашни Миленичиња.Кочница Копчето Дизајн : Голем Копчето Поправки Јажето За Лесно Да Ги Влече.Мали Копчето Кабелот Ќе Се Повлече Автоматски И Неговата Должина Може Да Се Прилагоди.Одбраната На Најлон Јаже Е Издржлив И Не Е Лесно Да Се Скрши.Ние Како Сопствениците На Домашни Миленичиња!Тој Одлучи Да Го Поставите Мисија Да Даде Кутре Слобода!Додека Сте Во Контрола!Ние Знаеме Како Други Растеглив Најлон Кабли Може Да Солза Така Лесно. (Особено Ако Вашето Куче Сака Да Шетаат!)Ние Го Направија Силна Јажиња Кои Може Да Се Користи За Долго Време.На Стигнале Куче Поводник Има Здрав Јаже Дека Може Да Биде Продолжена До 16.5 Нозе, Овозможувајќи Ви Да Оди На Различни Брзини, Па Кучето Може Да Оди Каде И Да Сака Без Нарушување Вас.Ние Сакаме Да Одиме Со Нашите Куче!Затоа, Ние Дизајниран Не Се Лизга И Удобен Зафат, Кој Одговара На Вашата Страна Совршено.Можете Лесно Може Да Го Става Прстот И Се Чувствуваат Како Тоа Е Направено За Вас!На Стигнале Куче Поводник Има 360 Степени На Слободни Поводник Движење.Вашето Куче Може Да Сакаат Да Одат Во Различни Правци!Нека Биде!Со Овој Поводник, Можете Да Го Направите Вашиот Сопствен Работа Додека Кучето Се Движи Слободно.Ние Знаеме Како Ви Се Допаѓа Да Си Играат Со Вашиот Телефон Кога Кученцето Се Шета Наоколу, Па Ние Дизајниран Кочница Бенд За Вас.Таа Е Погодна За Средни/Мали Кучиња И Мачки.Се Чувствуваат Слободни Да Побарате Било Какви Прашања!Ние Сме Среќни Да Ти Одговорам!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите