.

.

3 ЕЕЗ 3.5 mm Стерео Приклучок/Џек M/F Кабел Црна 25 Метри, CNE597607

3 ЕЕЗ 3.5 mm Стерео Приклучок/Џек M/F Кабел Црна 25 Метри, CNE597607

мислење на клиентот:

DEN 493.92
Достапност
Во достапна форма

3. 5mm 1/8 стерео TRS конектор е попознат како Џек за Слушалки за преносливи mp3 плеери и мобилни телефони.Овој кабел има машки 3. 5mm стерео TRS приклучокот на едниот крај и стерео женски.Кабелот е идеален за проширување на опсегот на фиксна должина и 3. 5mm стерео кабел како што кабел на еден пар на слушалки.TRS џек на другиот крај секој со лиен конектор живеалишта и вирус олеснување чизми. 3.5 mm Стерео Приклучок/Џек M/F Кабел.Преглед 3. 5mm (1/8) стерео TRS конектор е попознат како Џек за Слушалки за преносливи mp3 плеери и мобилни телефони.Карактеристики : Овој кабел има машки 3. 5mm стерео TRS приклучокот на едниот крај и женски стерео TRS џек.на другиот крај секој со лиен конектор живеалишта и вирус олеснување чизми.Кабелот е идеален за проширување на опсегот на фиксна должина и 3. 5мм.стерео кабел како што кабел на еден пар на слушалки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите