.

.

Животното Елен Главата Ресторан Дневна Соба Ѕид Декорација Pendant Пердув 3D Скулптури Бела Големина 78 20cm Ембос (Големина : M)

Животното Елен Главата Ресторан Дневна Соба Ѕид Декорација Pendant Пердув 3D Скулптури Бела Големина 78 20cm

мислење на клиентот:

DEN 1173.60
Достапност
Во достапна форма

✿1.На производи се рачно изработени, со нежна текстура на површината, таписерии и компактен, погоден за голем спектар на домашни сцени.Достапни во различни стилови и големини. ✿2.Бојата е елегантен и великодушни, со целосна смисла, рака-начичкана три-димензионални како вистински, сместени во дом за да се промовира семејна хармонија, истакнувајќи вкусот на животот. ✿3.Може да бидат поставени во продавницата, дома дневна соба, студија, влезот, итн., симбол на богатство и богатство за да го донесе среќа. ✿4.Материјал : Смола, лесно да се чисти, нема деформација, здрава и еколошки, не исчезнува, висока температура отпор, прашина може да биде суспендиран со крпа, секојдневно одржување е полесно, отпорност на корозија. ✿5. Функција : добар почеток pendant, може да се направи вашето семејство подобрување на животниот атмосфера, живописни форма, таписерии изработка, едноставно да се забавуваат, да се зголеми малку забава, потенцира културните вкус, пријателство и зголемување на чувството на романтика и топлина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите