.

.

3D Елен Главата Декорација Модерна Уметност Скулптури Направени од Смола Три-Димензионални Дневна Соба Ѕид Декорација Вештачка Смола на Животните Глава (Боја : Зла?

3D Елен Главата Декорација Модерна Уметност Скулптури Направени од Смола Три-Димензионални Дневна Соба Ѕид Декорација

мислење на клиентот:

DEN 4967.76
Достапност
Во достапна форма

●【3 D ефект ѕид декорација】ѕидот скулптура комбинира класичен природата и апстрактни минимализам.На елени главата носи посебна длабочина ефект на секоја соба.Извонредна боја на скулптури и ѕидот боја се моменти на соба себе. ●【Материјал】убава декоративни дел од ѕид-монтирани смола еленов главата, рафинирани со висок квалитет смола уметност.Обликот е силна и деталите се претенциозност.Тоа ќе изгледаат неверојатно на било кој ѕид од секоја куќа. ●【Модерен ѕид декорација】На симулирани елени главата може да се покаже личност, рачно изработени стоки, и да додадете уметнички вкус на вашиот дом. ●【Употреба】Ѕид декорација, внатрешна декорација, ѕид уметност, совршено се поклопува со декорација стил на земјата, вила, бунгалов и отворен стил.Бидејќи тоа не е премногу голема, тоа може да бидат поставени на многу места, без да навлегува во начинот на. ●【Нашата гаранција】Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа. ● Красат елени главата да се направи ѕид од собата или галерија повеќе интересен!Многу погоден за лов на ѕид декорација љубовници кои сакаат да се облекуваат.Уникатните ракотворби додава уметнички допир.● Можете да се прикаже оваа убава декорација во вашата канцеларија или дома.Не е само украс, но, исто така, одличен занает.●Одличен дизајн, концизен и дарежлив, го прават тоа интегрирани со домашна декорација, цврста текстура, одземање на различни убавина, елени главата и еленски се природно поврзан, умно исти, елегантен и великодушни.【Спецификација на производот】 : Име : Елени главата.Материјал : Смола.Стил карактеристики : Nordic Process : Рака painted Wall декорација тип : animal decoration Size : 52 * 56 cm (20.5 * 22 инчи)Користи : ѕид декорација, внатрешна декорација, ѕид уметност, подароци, ѕидни светилки, ракотворби.★Совети : ●Само 3 D елени главата, а не на други категории.●Сите податоци се мерени рачно, ве молиме да ги физичките грешка на 1~2cm.●Во вид на снимање, поради различни осветлување, прикаже различни начини, и боја на сликата, тоа е нормален феномен и е предмет на вистински производ.●Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail!●Обично ќе брод во рок од 1-3 дена, а времето за испорака е 7-15 работни дена!●Добредојдовте на нашата продавница!Нашата продавница има многу стилови, можете да влезе во продавница да се избере производи кои ќе ги задоволат вашите уникатни темперамент.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите