.

.

Стрелка Fastener 215 5/16 JT21 Staples

Стрелка Fastener 215 5/16 JT21 Staples

мислење на клиентот:

DEN 104.16
Достапност
Во достапна форма

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики. 1000 STAPLES ВО КУТИЈА.ГОЛЕМИНА 5/16" (8ММ).ЗА КОРИСТЕЊЕ СО JT21 СПОЈУВАЧ.НАПРАВЕН ВО САД.Стрелка 5/16" 215 JT21 Staples се изградени со ист квалитет и прецизност, како T50. Овие staples користат потенки жица во помали главен формат да се испорача голема холдинг.Стрелка 5/16" JT21 Staples се исклучително лесно да се отпушти, правејќи JT21 staples омилен со crafters, DIYers, и оние со ограничен зафат сила.Се користи за општата домашна поправки, изработката, уметнички проекти и текстил.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите