.

.

КООРДИНАТОР Автоматско Отворање и Затворање Превртен Три Пати Виткање Чадор Рефлексивни Страна со Фенерче Windproof Чадор за Бизнис Патување Лесен, Силен и Преносни М?

КООРДИНАТОР Автоматско Отворање и Затворање Превртен Три Пати Виткање Чадор Рефлексивни Страна со Фенерче Windproof

мислење на клиентот:

DEN 646.80
Достапност
Во достапна форма

Едноставна операција : Само притиснете на копчето со една рака да се отвори автоматски, и притиснете го повторно за да веднаш пати и да го затворите.Дури и ако рака е полн со нешта, тоа е лесно да се работи со една рака и намалување на облачно време.Чадор за квалитет : На здрав чадор содржи 10 стаклени влакна засилен ребра, како и високо-одделение алуминиум рамка.Овие напредни материјали овозможи на чадор за да го издржат поинтензивни бури, без да се разнесени надолу.Чадор ткаенини : Чадор ткаенина е направен од супер водоотпорен, анти-падот, и лесни високо-технолошки материјал, водоотпорен и брзо сушење, површината на чадор нема да биде потопено лесно, се тресат тоа лесно, и сите капки вода ќе исчезне.Дизајн на претстава : обратна виткање чадор е превртена дизајн.Само притиснете на копчето close и на влажна површина ќе флип увоз за да се спречи raindrops од паѓање на подот.И тоа донесува светлосен дизајн ефикасно да се заштити вашата безбедност во текот на ноќта.Возачот може да се види мисловните рабови.Таму е исто така единствена LED светилка осветлување функција.Лесно да се носат : капата е само 32cm во должина откако беше укината во три, кој е лесен во тежина и лесен за носење.Оваа обратна чадор е лесно да ги зачувате во вашиот автомобил, briefcase, ранец, патна торба, итн.Тоа е многу погоден за патување, бизнис, кампување, риболов, и секојдневна употреба.Погоден за мажите и жените.Боја : Тексас Сина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите