.

.

BESTFUN Патување Чадор - Лесни Сонцето Дожд Чадор за Мажи, Жени и Деца, Windproof Виткање Компактен Чадори со Повеќе Бои

BESTFUN Патување Чадор - Лесни Сонцето Дожд Чадор за Мажи, Жени и Деца, Windproof Виткање Компактен Чадори со

мислење на клиентот:

DEN 554.40
Достапност
Во достапна форма

Во СКЛОПОТ МАЛА ГОЛЕМИНА - компактни чадор е многу мала (9.5 оз), само 9.4 инчен долго кога неотворена.Доволно мала да се вклопи во вашиот паричник, ранец, briefcase и така натаму за мажи, жени и деца патувате.Но, кога ќе ја отворите, тоа е 36 инчи во дијаметар, доволно голема за да се заштити вас и вашите најблиски, од поројниот дожд.РАЗЛИЧНИ МОДЕЛИ - Оваа симпатична чадор имаат различни убави модели на чадор површина,проштална да досадна проституција сива и црна прави лејди очи полни со завист и восхит и стравопочит околу вас!Совршен подарок за вашата сакана.MULT СПЕКТАР УПОТРЕБА - На windproof чадор е доволно издржливи за да го издржат високи ветрови и да се спречи чадор од нервира внатре кон надвор.И оваа чадори за жени не ја користите само на дождливите денови,но исто така може да се користи во текот на летото за sunproof, Бидејќи чадор платно е покриен со слој на црни очила за џвакање, имаат супер sunproof функција.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - виткање чадор е маска е направена од 100% полиестер, водоотпорен, супер водоотпорен.Против пролизгување rubberized стегачот го намалува врвката за околу рака и замор кога ќе треба да се одржи на чадор за долго време.ЗАДОВОЛСТВО ЖИВОТ - цената е толку поволна дека секој клиент купува 5 најмногу.Ако не сте задоволни со вашиот чадор, ние ќе ви испратиме нова без дополнителни трошоци во рок од една година.Вашето задоволство е наш приоритет!За да уживате во вашето патување чадор, кликнете на Додади во Кошничка копчето за да имате убаво патување чадор СЕГА!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите