.

.

D&D PowerDrive 732PK4 БЕЛА Машина Замена Појас, К Појас пресек, 30.25 Должина, Гума

D&D PowerDrive 732PK4 БЕЛА Машина Замена Појас, К Појас пресек, 30.25 Должина, Гума

мислење на клиентот:

DEN 163.92
Достапност
Во достапна форма

Појас Поли К 30.25 во ОК 4 Ребро.Тип на производ - ремени.Произведено во кина.Пакет тежина : 1.0 lbs.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите