.

.

Џејсон Индустриски 59.0M063 Тип 400 Бескрајни Ткаени Рамен Појас, Полиестер, 59 Долго, 0.63 Широк

Џејсон Индустриски 59.0M063 Тип 400 Бескрајни Ткаени Рамен Појас, Полиестер, 59 Долго, 0.63 Широк

мислење на клиентот:

DEN 745.44
Достапност
Во достапна форма

Масло отпорни, не означување покрие Статични проводници.Направен во сад.Бескрајни ткаени полиестер кабелот.Џејсон Тип 400 рамен појаси се еден-ply, бескрајни плетени ленти изградена на цврсти стандарди е потребно да се исполнат барањата на модерната висока брзина на компактни дискови се бара стан појаси.Овие појаси се меѓусебно со Гејтс Брзина Флекс, #400 Пантер, Tilton Супер брзина и Fenner Ултра Брзо 400. Овие високи перформанси рамен појаси имаат еден-ply на бескрајни ткаени полиестер кабелот врзани за нафта-отпорни, не-означување, статични спроведување chloroprene (Neoprene) гумени маски.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите