.

.

(500 компјутери) #2-56 X 15/16, Хексадецимален Машки-Женски Standoffs, 3/16 Низ Станови, од не ' Рѓосувачки Челик

(500 компјутери) 2-56 X 15/16, Хексадецимален Машки-Женски Standoffs, 3/16 Низ Станови, од не ' Рѓосувачки

мислење на клиентот:

DEN 1200.00
Достапност
Во достапна форма

Дијаметар (Номинална) : #2 Thread Теренот : 56 Length (Номинална) : 15/16"Низ Станови : 3/16"Производ Класа : Изолација и Standoffs Order : Standoffs Category : Хексадецимален Машки-Женски Standoffs System на Мерење : НИ Units Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : 3/16" Низ Flats Thread на Ветер : Десен Thread Material : Нерѓосувачки Steel Coating : Соголени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите