.

.

Bugaboo Рис - Најсветлите Полна Големина Бебе Шетач - Сите-Теренско со Напор Притисни и Една Рака Волан - Компатибилен со Bugaboo Желка Еден од Nuna столче - Црна

Bugaboo Рис - Најсветлите Полна Големина Бебе Шетач - Сите-Теренско со Напор Притисни и Една Рака Волан - Компатибилен

мислење на клиентот:

DEN 5994.48
Достапност
Во достапна форма

Алуминиум.Лесни на Рис conquers нерамна тротоари и curbs лесно.Екстра-голема можност да биде продолжен сонцето крошна е UPF 50+ и ѕиркаат-a-boo прозорецот ви овозможува да да се внимава на вашиот малку еден или креирање на струење на жешките летни денови.Столче Компатибилност : Нашата Рис шетач е компатибилен со Bugaboo Желка Еден, Макси-Cosi Mico 30, Макси-Cosi Mico АП, Макси-Cosi Mico Max 30, Макси-Cosi Mico MAX Плус, Nuna палки за безбол и цевки, & Nuna палки за безбол и цевки Лајт со употреба на адаптери се продава одделно.Супериорен Дизајн и Додатоци : Bugaboo е позната по високиот квалитет на материјалите и иновативни дизајни, кои го издржат тестот на времето.Нашите внимателен add-ons, како bassinet (се продава одделно), направи патување со децата полесно и повеќе пријатни.Шасија, bassinet/дете седиште рамка, 2 предни тркала, 2 резервни тркала, ротирачки носат рачка, bassinet ткаенина, дрвена табла за bassinet, bassinet stiffeners, деца седиште хардвер, деца седиште ткаенина, underseat кошница, крошна жици, крошна стеги, сонцето крошна, дожд капак. *Ткаенина бои ќе се разликуваат врз основа на избор на боја избрани.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите