.

.

2-3/4 – 3 Од Не ' Рѓосувачки Челик, Т-Топ Црево Стегач

2-3/4 – 3 Од Не ' Рѓосувачки Челик, Т-Топ Црево Стегач

мислење на клиентот:

DEN 130.80
Достапност
Во достапна форма

2-3/4" – 3" Од Не ' Рѓосувачки Челик, Т-Топ Црево Стегач.Нерѓосувачки Челик Бенд.Нерѓосувачки Челик Гром.Најлон Заклучување Орев. 2-3/4" – 3" од не ' Рѓосувачки Челик, Т-Топ Црево Стегач ПРЕГЛЕД на СИТЕ ФОТОГРАФИИ И ДИМЕНЗИИ КАКО МОЖЕ да ПОСТОЈАТ ПОВЕЌЕ ВАРИЈАНТИ ЗА ВАШАТА АПЛИКАЦИЈА!ИНСТАЛАЦИЈА ТРЕБА ДА БИДЕ ИЗВЕДЕНА ОД СТРАНА НА ОБУЧЕН ПРОФЕСИОНАЛЕН!НОВИ РЕЗЕРВНИ НАПРАВЕНИ за ДА ги СОБЕРЕ НАВЕДЕНИ АПЛИКАЦИИ ДЕЛ БРОЈ : 25055 АПЛИКАЦИЈА : Универзални КАРАКТЕРИСТИКИ : Нерѓосувачки Челик Бенд од не 'Рѓосувачки Челик Гром Најлон Заклучување Орев Внатре Дијаметар Опсег : 2-3/4" – 3" Бенд Ширина : 3/4".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите