.

.

Купот на Почисто, 2 Машки Конец Автоматско Првенство Машина за Перење, од не ' Рѓосувачки Челик за Бар Дома

Купот на Почисто, 2 Машки Конец Автоматско Првенство Машина за Перење, од не ' Рѓосувачки Челик за Бар Дома

мислење на клиентот:

DEN 2982.96
Достапност
Во достапна форма

Тоа може брзо да се исплакнете го преостанатите млеко во млеко чаша, со добра чистење ефект и лесен за употреба.Општи вода од чешма притисок може да се чистат и е суштински кујна алатка, да може ефективно да го поставите вашата чаша.Мулти‑агол вода штекер чистење на главата, мулти‑агол спреј дупка испирање, ефикасно ја чисти вашата чаша.Со чаша устата надолу, нежно притиснете го дното на чашата автоматски спреј вода за чистење.После миење тоа, отстранете куп и да престане прскање.Автоматско првенство за миење, практично, е одличен додаток за барови, клубови и ресторани и хотели.Функција : 1. Автоматско првенство за миење, практично, е одличен додаток за барови, клубови и ресторани и хотели.2. Мулти‑агол вода штекер чистење на главата, мулти‑агол спреј дупка испирање, ефикасно ја чисти вашата чаша.3. Тоа може брзо да се исплакнете го преостанатите млеко во млеко чаша, со добра чистење ефект и лесен за употреба.4. Со чаша устата надолу, нежно притиснете го дното на чашата автоматски спреј вода за чистење.После миење тоа, отстранете куп и да престане прскање.5. Општи вода од чешма притисок може да се чистат и е суштински кујна алатка, да може ефективно да го поставите вашата чаша.Спецификација : Предмет Тип : Automatic Првенство Washer Material : Нерѓосувачки Steel Model : B-1210-02 Weight : Прибл. 1712g / 60.4 oz Inlet Цевка Заеднички Дијаметар : Прибл. 20mm / 0.8 in Water Доводна Цевка за Заедничка Нишка : G1/2 Машки Thread Size : Прибл. 29x14.5cm / 11.4x5.7in Package Листа : 1 x Првенство Washer1 x Gasket Notice : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите