.

.

ZILLOTEK 60. Роденден Подароци За Мажи & Жени 1961 Година Гроздобер Гимнастик Првенство,Одличен Подарок За Оние што се Родени во 1961 година Слави Роденден, Годишнина Или Кар

ZILLOTEK 60. Роденден Подароци За Мажи & Жени 1961 Година Гроздобер Гимнастик Првенство,Одличен Подарок За Оние

мислење на клиентот:

DEN 143.04
Достапност
Во достапна форма

ПРАКТИЧНО СО ПОСЕБНА ПОРАКА - Голема 60. роденден подароци за жените & мажите родени во 1960 година, кои може да се користи секој ден со порака дека ќе ги потсети на вас.КЛИПОТ НАДОЛУ КАПАК Табот-Клипот надолу табот на капакот помага да се спречи spillages & чува топли пијалаци до 6 часа или ладна до 12 часа.ЛАСЕРСКИ ГРАВИРАНИ ПОРАКА-да се Има посебен ласерски гравирани 1960 порака на прав обложени нерѓосувачки челик гимнастик & не печатени значи дека вашата специјална порака ќе не е лесно да се носат надвор & трае со години да дојде.Дејствува за да се обезбеди среќни спомени за годините што доаѓаат, на ден ќе му го даде на нив.ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ-да Се биде вакуум изолирани значи дека вашиот специјален подарок ќе го задржи пијалоци топло или ладно, без кондензација прави надвор од гимнастик & вашите раце влажни.За разлика од другите еден ѕидови чаши или tumblers.ГАРАНЦИЈА за квалитет-Вашиот Zillotek 20 мл гимнастик е поддржани од страна на нашите производителот 30-дневниот гаранција за парите назад со кавга слободен 1 година бесплатен замена гаранција, така се купи со доверба.Тоа Специјален Подарок одличен подарок за некој посебно.Идеален за мажи или жени прославувањето на 60. роденден, годишнина или специјален настан од 1960 година. Највисок Квалитет 18/8 нерѓосувачки челик (внатрешно и надворешно) на Вашиот гимнастик е направен да трае & вие не ќе имаат прашањето на кондензација.Која ги ублажува проблемот на добивање на вашите раце влажни ако имате ладни пијалаци, како што се мраз кафе на топол ден.Клипот Надолу Табот - На лесен чисти клипот надолу табот на капакот помага да се спречи вашата пијалоци од одлевање & ги држи топло или ладно, за неколку часа.Ласерски Гравирани Порака Ласерски гравирани порака на прав обложени нерѓосувачки челик & не печатени значи дека пораката ќе не е лесно да се носат надвор.За разлика од печатени порака.Уникатен Подарок уникатен подарок за Мајки 60., Татковци 60.Еден Чичко или Тетка 60. роденден, годишнина или настан from1959. Не заборавајте вашите ZILLOTEK 20 мл гимнастик е поддржани од страна на нашите производителот 30-дневниот гаранција за парите назад со кавга слободен 1 година бесплатен замена гаранција, така да ДОДАДЕТЕ во КОШНИЧКАТА со доверба денес.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите