.

.

AB Irridescent Кристал Спреј Пакет на една дузина

AB Irridescent Кристал Спреј Пакет на една дузина

мислење на клиентот:

DEN 196.80
Достапност
Во достапна форма

12 произлегува од јасно светкава кристал спрејови,. 5 rhinestones на секоја матични.Убава во букети.corsages, headpieces!Види ја нашата продавница за.повеќе цвеќиња, забава, свадба, и занает резерви!. 12 произлегува од јасно светкава кристал спрејови, 5 rhinestones на секоја матични.Убава во букети, corsages, headpieces!Види ја нашата продавницата за повеќе цвеќиња, забава, свадба, и занает резерви!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите