.

.

Innersense Органски Убавина јас се Создаде Заврши Спреј за Коса 10oz

Innersense Органски Убавина јас се Создаде Заврши Спреј за Коса 10oz

мислење на клиентот:

DEN 624.00
Достапност
Во достапна форма

✅ INNERSENSE ЈАС СЕ СОЗДАДЕ ЗАВРШИ СПРЕЈ ЗА КОСА. ✅ ЗАВРШУВАЊЕТО СПРЕЈ ЗА СЈАЈ И ЗАДРЖЕТЕ. ✅ ОСТАВА КОСАТА ПОЛНИ И СЈАЈНИ. ✅ РАБОТИ И ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОСА. ✅ MOISTURIZES И ЈА ЗАЈАКНУВА КОСАТА.Innersense Органски Убавина јас се Создаде Заврши Спреј за Коса постигнува флексибилни чекање со овој сестран завршувањето hairspray.Формулиран со Сертифицирани Органски мед за допирни се одржи и rooibos чај за антиоксидантна заштита.Алое и ориз протеини негуваат и да се зајакне насоки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите