.

.

Празни Спреј Шише, 10oz/300ml Коса Спреј Шише Глупости Sprayer парична Казна Растенијата Магла Спреј Шише Казна, Континуирано Спреј Шише за Вода за Косата, Растенија, средс?

Празни Спреј Шише, 10oz/300ml Коса Спреј Шише Глупости Sprayer парична Казна Растенијата Магла Спреј Шише Казна,

мислење на клиентот:

DEN 2172.00
Достапност
Во достапна форма

Важна забелешка : со цел да се обезбеди нормална работа на производот, ние ќе се врши земање на примерок за тестови на тоа.Може да има некои на вода во некои шишиња, ве молиме, не умот. 【Супер чисто и Стабилна Магла】 надградена 0.3 mm прскање млазницата обезбедува супер парична казна во траење магла за коса, совршена за мокрење коса за стил. 【Јасно МИЛЕНИЧЕ материјал празни спреј шише】 10 мл ПОДОБРО да ПРЕДИЗВИКА SPRAYER ДИЗАЈН,Континуирано Супер Фина Магла,лесно да се рефил, и течење-доказ и запечатени,коса спреј шише е многу корисно и практично во секојдневниот живот. 【360° КОНТИНУИРАНО СПРЕЈ】 Каже збогум на вашиот континуирана рака движења на cranking на чкрапалото!Новиот надграден мотор ќе обезбеди стабилен и континуиран спреј, ви дава способност да се лесно спреј и магла.Оваа spritzer шише се однесува само на точниот износ на влага вашата коса за време на неколку секунди упаѓа. 【Повеќе Цели】На шише може да се користи во различни сцени, како што се губење на dampening, растенијата на градините, пеглање и чистење на употреба.КОНТИНУИРАНО СПРЕЈ СО ПАРИЧНА КАЗНА-МАГЛА.Спреј шишиња се дизајнирани со 0,3 mm дијаметар на млазницата,да обезбеди стабилен спреј за излез на 1.25 кубни во секунда,и континуирано да се испрскаат со ултра-фини вода магла од првата до последната капка.МАГЛИВАТА.Магливата-како спреј се придржува рамномерно и совршено за сите видови на површини.МОЌЕН.Течноста е протеран со aplomb благодарение на пред-технологијата за компресија. ***Важна Забелешка***. 1.Ако за жал шише не се затнати, ве молиме да се советува да се обиде да ја пополни со разреден оцет и спреј на оцет сите надвор за да види дали затнување внатрешноста на млазницата ќе се растворени. 2. Ве молиме бидете сигурни да го промените вода често.Напуштање на вода во шише за долго време може да доведе до мириса развиена во шише.Ако за жал мирисот не се развие, ве молиме да се советува да ја пополните со сапун вода или на други детергенти и да бидат сигурни да се спреј на детергенти надвор.На овој начин, детергенти ќе оди преку млазницата и ефикасно чистење на мирисот во млазницата, како и во шише.Семејство од суштинско значење, Мултифункционален употреба. 1. Ре-влажна коса наутро да restyle и го освежат кадрици. 2. На не-косата ја мијат дена.Само spritz и пената повторно со фен за коса. 3. Особено со тоа што ова лето е совршен за да се излади себе. 4. Совршен за туширање вашите миленици или птици кои уживаат во фина магла бањи. 5. Спреј шише за градинарство, прскање куќа на растенијата, што не ќе се удави или спреј вода премногу силно на стебла и. 6. Misting облека додека пеглање и чистење на куќата од прашина премногу.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите