.

.

Матирано Розова 300ml Спреј Шише за Губење на Вода Господин Затворен Растенија Убавина Континуирано Misting Spritzer Љубов Вашите Кадрици Cosmetologist Производи 10oz

Матирано Розова 300ml Спреј Шише за Губење на Вода Господин Затворен Растенија Убавина Континуирано Misting

мислење на клиентот:

DEN 2018.40
Достапност
Во достапна форма

Коса спреј шише може да обезбеди моќен спреј.Господин спреј шише обезбеди 360 степени прскање за оние тешко да се постигне места.Можете да го користите за странично и наопаку.Континуирани и уште misting спреј шише може да се задржи неколку секунди крак од одржи магла, опфаќа голем области брзо и лесно.Фина магла спреј шише од овие континуирано магла спреј шише може да се користи за косата и нега на кожата рутина, чистење, прскање desinfectant, пеглање, фризирање, берберот, градинарство, наводнување на растенијата, издавање освежувачите на воздух, misting есенцијални масла, како hairspray замена шише, и така натаму.Ергономски Дизајн : парична казна магла спреј шише изданија на магла на парична казна и долготрајни со само еден нежен стискаш.Ергономски облик и лесно да се зафат жлебот се справи со намалува рака замор во споредба со традиционалните активирањето на прст совет распрскувачи.Повод : домови, gardons, автомобил, канцеларија, простор, убавина училишта, берберот продавници за коса, училишта, козметологијата факултет.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите