.

.

Цвет Пеперутка Отпорни Duffel Торба Салата Торба Weekender Патна Торба За Салата Плажа

Цвет Пеперутка Отпорни Duffel Торба Салата Торба Weekender Патна Торба За Салата Плажа

мислење на клиентот:

DEN 1415.76
Достапност
Во достапна форма

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логистика Пристигнување Во Рок Од 5 До 12 Дена.Висок Квалитет На Отворено Материјал : Направен Од Високо-Густина Twill Композитни Ткаенина, Голема И Мала.Мека Високо Квалитетен Материјал,Непречено Браздата-Спротивстави,Со Одлична Изработка.Голема Големина & Супер Лесна : Димензии Со 18.5 X 9 X 8.5 Инчи (L X H X W),Трајни Лесен Материјал.Многу Простор за Складирање : Голем Капацитет Главниот Џеб Со Патент Џеб (20*14cm) Внатре.Таму Е Исто Така На Патент Водоотпорен Перница.Постои Количка Рака, Од Една Страна, И Zippered Џеб На Рака.Постои Посебна Чевли Џеб, Од Една Страна, И Zippered Џеб Од Друга Страна.Постојат Удобно Носејќи Ремени (Должина 65cm) И Прилагодливи Дијагонала Ремени (Најдолго 110cm).Мултифункционален : Нашите Кеси Се Добро Прилагодени За Да Го Носат Сите На Вашите Лични Предмети.Користете Го Како Патна Торба, Јога Торба,Или Салата Торба.Тоа€s Убаво И Пространа, Па Можете Да ги Собере Сите Вашиот Опрема Во Едно Место.Боја : Цвет Пеперутка Салата Bag Made На Висока Густина Twill Композитни Ткаенина, Голема И Мала.Посебна Сува И Влажна + Независни Чевли Торба, Што Го Прави Многу Лесен За Да Го Носат Багажот, Кога Патуваат.Можете Да Ги Сортирате И Стави Влажни Крпи, Облека, Toiletries, Итн., Да Се Задржи Вашата Торба Суви И Чисти.Посебни Чевли Џебовите На Страна, Може Да Се Стави На Чевли Или Валкана Облека, Чиста И Одделни, Чисти И Hygienic.By На Начин, Сокриени Џеб Може Да Се Сместат Мали Предмети, Скапоцености Итн., Безбедно И Лесно Да Пристапите.Силна И Удобно Рака На Рака И Дијагонала Рака, Лесно Да Се Носат.Грбот Може Да Биде Вметната Во Количка Случај, Кој Е Мулти-Цел Во Еден Пакет.rn Very Погоден За Спорт Фитнес, Базен, Јога, Патувања, Итн.Голем Капацитет Главниот Џеб Со Патент Џеб (20*14cm) Внатре.Таму Е Исто Така На Патент Водоотпорен Перница.Постои Количка Рака, Од Една Страна, И Zippered Џеб На Рака.Постои Посебна Чевли Џеб, Од Една Страна, И Zippered Џеб Од Друга Страна.Постојат Удобно Носејќи Ремени (Должина 65cm) И Прилагодливи Дијагонала Ремени (Најдолго 110cm).Следете Ги Вашите Чувства, Доверба Вашите Чувства, Тоа Е Вашиот Најголем Ентузијасти Пријател.Препорачливо Е Да Се Мијат Со Рака, Нека Се Исуши Природно, А Не Кајгана Тоа.rn If Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе Ви Даде Задоволителен Одговор во Рок од 24 Часа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите