.

.

27 Празно Спортски Duffle Торба Салата Торба Патување Duffel Со Прилагодливи Рака и Отстранување Пред Преграда (Злато)

27 Празно Спортски Duffle Торба Салата Торба Патување Duffel Со Прилагодливи Рака и Отстранување Пред Преграда

мислење на клиентот:

DEN 623.76
Достапност
Во достапна форма

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 600 D Висок Квалитет Полиестер.Странични Џебови на Двата Краја на Торба.Поместена Дното со Надворешноста База Заштитници за Подобрување на Издржливост.Прилагодливи/Монтажни Рамо, Рака со Завртување Токи.Големина : 27"L x 11"W x 13"Х.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите