.

.

Сокс Град на Жените Чешлани Памук Влага Wicking Перформанси Обука Пешачење Перница Екипажот Чорапи

Сокс Град на Жените Чешлани Памук Влага Wicking Перформанси Обука Пешачење Перница Екипажот Чорапи

мислење на клиентот:

DEN 575.76
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 50% Чешлани Памук ,47 % Полиестер,3% Spandex.Премиум Памук : Направен од премиум чешлани материјал и полиестер смеса.Користете spandex плетење да го испорача сит се вклопуваат и да ја задржи формата, дури и по повтори перења,дише и еластична.Право Дебелина : Направен од супериорен материјал за поудобно и перформанси,тие, исто така, имаат право дебелина за сите сезони спортски или секојдневна активност.Издржливост : На чорапи на високи потпетици и прсти се зајакнат за да се подобри издржливост и да се обезбеди поголема заштита.Високо водат ткаенини прави сигурни дека нема да се чувствувате премногу тесни носи овие чорапи.Совршено се Вклопуваат : Лак поддршка за подобрување на стапала лак замор и задржи sock во добро место.На чорапи имаат само точниот износ на крстот се водат,така што останува во добра состојба за совршено се вклопуваат и нема да се лизга надолу.Влага Контрола : Додека ткаенини одржува струење па вашите нозе да останат суви; Моќен влага-wicking материјал со мрежа venting мешавина држи нозете кул и удобен.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Мирис-отпорни технологија.Задржи здрави нозе средина.Засилен траен издржливост.Cushioned за анти-плускавци.Удобно и да Дише.Бизнис.Фустан.Спорт.Партија.Секојдневниот Живот.Издржливи、Вентилација.Лесно да се Мијат、Никогаш не згаснува.Многу Меки ќе уживате во безбедна дише одговара можете да го носат ден по ден.Овие членови на екипажот чорапи направени со висока технологија на ткаенини се конструирани да се обезбеди чувствувате Влага Управување и Контрола на Мрежа Изградба дизајн на врвот на чорапи создава струење во рамките на ткаенини, која го задржува вашата кожа да дише и нозете ладно и суво дури и под најтешките услови,Овие чорапи се големи за да ви помогне да се избегне плускавци за време на вашиот actives.САЛАТА • Пешачење • Ски • Тенис • Трчање • Велосипед • Пешачење • Обука • Кампување • Качување • Атлетик • Outworkers • Backpacking • Планински Велосипедизам • Аеробик Вежби • Секојдневна Употреба • Активности на Отворено и сл.Измијте Настава : .Предлагам машина т железо.Не кајгана.Зошто да Изберете SOXTOWN Чорапи?.Sox Town е професионална чорапи компанија со 20-годишно искуство, ние имаме силна дизајн способност и научни контрола на квалитетот на системот.Ние се специјализираат во производство на супериорен квалитет чорапи, спортски чорапи, бамбус rayon чорапи, merino волнени чорапи, итн."Екстра удобни " е филозофијата на нашата чорапи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите