.

.

Плодот на Loom девојки Секојдневниот од Суштинско значење Перница Чорапи - 10 Пар Пакет

Плодот на Loom девојки Секојдневниот од Суштинско значење Перница Чорапи - 10 Пар Пакет

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Полиестер,Spandex.Машина За Миење. 97% Полиестер, 3% Spandex Enhanced лак поддршка за совршено се вклопуваат и spandex за право, износот на делот Вистински, не-зачестеноста пета го задржува sock од лизгање.Направен во САД и се Увезени.Машина За Миење.Ниска намали силуета совршен за топло времето обувки.Ултра-меки полиестер за мазна, лесни се чувствуваат.Enhanced лак поддршка за совршено се вклопуваат и spandex за право, износот на делот Вистински, не-зачестеноста пета го задржува sock од лизгање.Плодот на Loom девојки ниска намали чорапи функција рамна поврзана конструкција за мазна, лесни се чувствуваат.Ниска намали чорапи се совршени за потопло време, и низок профил атлетик или неформални обувки.Овие најдобро продаван чорапи се изработуваат со ултра-меки полиестер дизајнирана за да изгледаат и се чувствуваат одлично, и последните се носат по носат.Еден допир на spandex е плетени текот на sock за рационализација перформанси се вклопуваат и точно, не-зачестеноста пета го задржува чорапи од лизгање надолу во чевлите.Овие чорапи ќе трае до следната раст spurts Плод на Loom девојки спортски чорапи може да се верува и да се вклопи во вашиот девојка на потребите на секој и секојдневно. 10 пара за секој пакет.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите