.

.

Најк Малку Девојки Дпи Одговара Cushioned Екипажот Чорапи Pack 3

Најк Малку Девојки Дпи Одговара Cushioned Екипажот Чорапи Pack 3

мислење на клиентот:

DEN 1346.40
Достапност
Во достапна форма

Полиестер,Elastane.Се повлече на Најк Перформанси Cushioned Дпи Одговара на Екипажот Чорапи за кадифен удобност и пот-wicking поддршка.Амортизирање во високо влијание области ви дава екстра ниво на издржливост.Дпи-ОДГОВАРА технологијата ви помага да останете суви, удобно и фокусирани.Амортизирање нуди долготрајна удобност.Сит бенд околу лак се чувствува поддршка. 98% Полиестер, 2% Elastane.Се повлече на Најк Перформанси Cushioned Дпи Одговара на Екипажот Чорапи за кадифен удобност и пот-wicking поддршка.Амортизирање во високо влијание области ви дава екстра ниво на издржливост.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите