.

.

Seiko Mens 5 СПОРТСКИ Аналогни Фустан Автоматско Види ЈАПОНИЈА (Увоз) SNZG09J1

Seiko Mens 5 СПОРТСКИ Аналогни Фустан Автоматско Види ЈАПОНИЈА (Увоз) SNZG09J1

мислење на клиентот:

DEN 4414.80
Достапност
Во достапна форма

Јапонија 23 скапоцен камен Автоматско Само Ликвидација Движење (Калибар 7 S36).Нерѓосувачки Челик Случај со Зелена Ткаенина Рака.Ден/Датум Екран со арапски Опција, Светлечки Раце и Маркери, Hardlex Минерални Кристално за Издржливост.Случај Големина : 42 mm Дијаметар на 12 милиметри Дебелина.Отпорен на вода - 100 M, Завртка Надолу Транспарентен Случај Назад.Зелена dial.Сребро-тон нерѓосувачки челик случај со зелена ткаенина бенд.Автоматско движење. 100 метри / 330 метри отпорност на вода.Фиксна рамки.Танг затворач.Случај големина 42 mm x 9 mm.Seiko SNZG09 J1 Seiko 5 Види.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите