.

.

Tiegs, Шерил 8/20/84 autographed магазин

Tiegs, Шерил 8/20/84 autographed магазин

мислење на клиентот:

DEN 3336.00
Достапност
Во достапна форма

Tiegs, Шерил 8/20/84 autographed списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 година и од тоа време ние сме стане најголемиот Autographed Спорт Ѕ продавач во светот.Квалитетот и Автентичноста им овозможува на мене да се каже ние сме водечки авторитет за Потпиша Спортски Илустрирани списанија.SI КРАЛЕВИТЕ е сведоци сите потписи и стои зад секој објект со 100% гаранција.НАШИОТ ГРБ : Една SI КИНГ Сертификат за Автентичност се издава за секоја купена предмети.Секој Сертификат ќе имаат соодветното име на потпис и датум на списанието / item купи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите