.

.

Kellie Pickler & Gretchen Вилсон двојна потпишан САД Викенд Полн Списание 12-14 јуни, 2009 - Холограмот #EE61384 - JSA Заверена - Музички Списанија

Kellie Pickler & Gretchen Вилсон двојна потпишан САД Викенд Полн Списание 12-14 јуни, 2009 - Холограмот EE61384

мислење на клиентот:

DEN 2279.76
Достапност
Во достапна форма

Kellie Pickler е Американски кантри музика уметник, актерка и телевизиска личност.Pickler стекна слава како натпреварувач на петтата сезона на Американскиот Идол и заврши на шестото место.Gretchen Вилсон е Американска држава уметник.Таа го направи своето деби во Март 2004 година со Grammy Award-winning сингл "Redneck Жена," голем број еден хит на Билборд земја топ листите.Kellie Pickler и Gretchen Вилсон имаат и двете рака потпишаа овој САД Викенд Полн Списание од 12-14 јуни, 2009 година. JSA Холограмот #EE61384 и JSA Сертификат за Автентичност.Ракување/состојба како што е прикажано.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите