.

.

Скршени Парчиња #4А-Окт. 2012 Стрип со Aspen

Скршени Парчиња 4А-Окт. 2012 Стрип со Aspen

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Ова е одличен стрип.Ова не е репродукција.Тоа никогаш не се чита и е во одлична состојба.Втората слика го покажува уметници и други лица кои се вклучени во создавањето на книгата.Тоа нема pin дупки, огради или солзи.Не постојат недостасуваат страници.Тоа е се чуваат со одборот и кеса за да го заштити.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите