.

.

Sconqaek Фабрика Мамки Сет, Бас Риболов Мами за Слатководни, Шарени, Светла, Бакар Тегови, Premium Non- ' Рѓа цврст Метал Фабрика Мамки Комплет со Риболов Справи Кутија...

Sconqaek Фабрика Мамки Сет, Бас Риболов Мами за Слатководни, Шарени, Светла, Бакар Тегови, Premium Non- ' Рѓа

мислење на клиентот:

DEN 215.52
Достапност
Во достапна форма

1. ЕДЕН-СТОП РИБОЛОВ РЕШЕНИЕ : излезете и ги собереш се што сакате за риболов во Sconqaek риболов љубители тајна риболов се справат со продавница.Рибарите е омилен избор. 2. ЖИВОТ-КАКО ПЛИВАЊЕ АКЦИИ SPINNERBAITS : 360 степени rotatable светла ножеви се создаде постојана флеш и вибрации кои привлекуваат поголема риба. 3. УЛТРА РИБОЛОВ МАМИ : големина за 2.36 во,тежина за 0.14 оз - 0.28 оз, со остар treble куки и светло обоени штрајк-attractor ракави, Sconqaek spinnerbaits риболов намамат сет е идеален избор за различни услови и видови риби во двете слатководни и saltwater. 4. ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Како професионална продавачот на , ние сме горди на квалитетот на нашите риболов мами и веруваме дека ќе ги сакам премногу.Ако имате било какви прашања или добра советува за нашата риболов мами, ве молиме да контактирате со нас.Ние ќе се потрудиме да се обезбеди задоволување на решенија за вас. 5. 11-ВО-ЕДНО : Со 10 КОМПЈУТЕРИ, различни димензии и тежина фабрика мамки и 1 риболов справи кутија, вие сте подготвени да се фати различни видови на риби.Кои произлегуваат од прекрасни морски брегови, Sconyaek создава квалитет риболов производи со fisherperson во умот.Ние се стави силен фокус врз квалитетот на нашите добри и секогаш ќе одат над и надвор за да обезбеди ефективен, топ-ниво риболов решенија е можно.Фали се над дваесет години во риболов индустрија, нашиот посветен тим знае сè што постои е да се знае за занает.Од високо ефикасни риболов мами да се безвременски додатоци, сè на нашата продавница е направена за да совршенство со вашето задоволство во умот.Нашата работа е да се направи вашиот риболов авантура само што малку послатка со опрема што ја прави фаќање на риба забава, брзо и лесно.Главната цел е да се поттикне ловци од целиот свет да уживаат во нивниот спорт дури и повеќе.Sconqaek се очекува да ги споделите вашите риболов искуство заедно.На фабрика мамки поставите риболов намамат е дизајниран за аматерски или професионален рибари кои сакаат да excel.Со високо мобилни sectioned органот кој го имитира движењето на реалниот риба, овие риболов spinnerbaits се одличен начин да се фати многу видови на saltwater или слатководни риби.Тие се направени од не ' рѓосувачки челик и цврсти месинг материјал што ќе биде многу издржлив и да го положат испитот на времето.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите