.

.

Мачка Куќа Мачка Кревет Удобно И Мека Милениче Кревет Круг Мачка Куче Кревет За Куче, Мачка Зима Пријатна За Спиење Безделник Мат Кутре Кинолошки Милениче Кревет (Б

Мачка Куќа Мачка Кревет Удобно И Мека Милениче Кревет Круг Мачка Куче Кревет За Куче, Мачка Зима Пријатна За

мислење на клиентот:

DEN 1540.32
Достапност
Во достапна форма

Предноста на мачка кревет е дека мачката е почивалиште е фиксна, и паднатите коса е релативно полесно да се исчисти.Тоа е секогаш полесно да се исчисти мачка во кревет, отколку да се искачи на скалилата на врвот на кабинетот. ★[Поддршка за длабок сон] Поради неговата заокружен облик, нашите меки и луксузен крофна во облик на куче кревет е совршена за домашни миленици, кои како виткање. ★[Self-топло, лесен за чистење] Меки и луксузен мека кадифен круг мачка во кревет, удобни и само-затоплување, нека вашето куче спиење и во студена зима, со цел да се задржи меки, ние препорачуваме подобро миење раце. ★[Мека и пријатна] Ова куче има долга устата направени од 4 cm кадифен, удобно и мека, се чувствува мазни и се грижи за миленичиња на кожата. ★[Работи добро] квалитетот милениче гнездо е исклучително направена, мека и меки, удобни и комфорни, и може да се користи во сите годишни времиња.Мачката ѓубре треба да биде поставен на тивко, сува, и ненаметлива место во собата.Мачката кревет е најдобро да се биде во можност да се види на сонце, и не треба да биде сместено во ладни и влажни место.Име на производ : пет гнездо.Категорија : Пет гнездо/Пет Кревет /Кинолошки /Кутре Троседот/ Мачка Перница Кревет за Куче Кревет /домашно Милениче Мачка Кревет /Мачка Куче Bed Material : PV кадифен, увезени високо еластична PP cotton Product големина : S : Големина : 39*15cm/15.3*5.9 инчен (Погоден за домашни миленици внатрешна 1.5 kg); M : Големина : 45*17cm/17.7*6.7 инчен (Погоден за домашни миленици внатрешна 4 kg); L : Големина : 50*20cm/19.6*7.8 инчен (Погоден за домашни миленици внатрешна 6 кг)Производ тежина : 0.24 kg; 0.36 kg; 0.46 kg Products вклучуваат : 1 X Милениче est1. Добредојдовте на нашата продавница, ние секогаш сме подготвени да ви обезбедиме квалитетни производи.2. Во нормални услови, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, времето за испорака е 15-20 дена ,ако не можете да примате стока по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.3. Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме.4. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил,ние ќе ви одговориме во најкраток ние ја примите вашата e-mail.Answer : ___________________________ Note : ☆Само продаде пет гнездо, не вклучувајќи decoratives.☆Сите наши производи се направени во вид.Поради разликата во стрелаштво светлина и да се прикаже, тоа е нормално за малку боја разлика.☆Поради различни мерење алатки и мерни методи, големината на податоци има од 1 до 3 см грешка е нормално, ве молиме да се разбере ви благодариме.☆Ве молиме проверете ги бојата и големината пред да го купат.☆Ви посакувам среќен живот.Мачките лесно се несигурни животни.Тоа е најдобро да се одржи на мачка кревет релативно блиску до сопственикот, така што на мачката може да се добие во време на сопственикот комуникација и удобност во навремено.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите