.

.

Спајс Тегла, Зачин Rack 8 Билка & Зачин Шишиња, Тегли -Леќата Контејнери Стои Багажник-Зачин јар-Зачин рек организатор на кабинетот-Зачин организатор-Стаклени тегли-За

Спајс Тегла, Зачин Rack 8 Билка & Зачин Шишиња, Тегли -Леќата Контејнери Стои Багажник-Зачин јар-Зачин рек организатор

мислење на клиентот:

DEN 2723.04
Достапност
Во достапна форма

СПАСИ ТОНИ НА ПРОСТОРОТ НА КОНТРА - компактен и пренослив дизајн на нашите билки и зачини рек седи на шанкот, без да се земаат премногу простор, а тоа се совпаѓа рамномерно со остатокот од вашите апарати.Тоа е многу корисна и го ослободува до просторот за чување на други готвење состојки. 8 Пластични Зачин Јар - Чување до 8 различни зачини, како и сол, црн пипер, cilantro, итн-Леќата организатор-Стаклени тегли со капаци-Зачин полици-Леќата контејнери-Стакло зачин јар-Мали тегли.Се уште се борат за да го најдете зачин кој што треба?-Спајс тегли со етикета-Зачин jar-Зачин полица-Зачин рек ѕид-Зачин за складирање-Зачин шишиња-Зачин управување со јар-Леќата рек-Зачини организаторот.Зачувување на место & Екранот на вашиот зачини attractively - компактен и пренослив дизајн на нашите билки и зачини рек седи на шанкот, без да се земаат премногу простор.-Мали стаклени тегли со капаци.Зачини организатор контејнери-Зачин контејнери со етикети-Зачин тегли од стакло-Condiment контејнери-Зачин кутија-Фиока зачин организатор-Зачин кабинет организатор-Зачин носителот-Countertop зачин рек-Кујна тегли.Нашите елегантен и современ Зачин тегли направи тоа лесно да се види кој зачин е внатре.Тие имаат доволно простор за да се пополни зачини од стандард малопродажната пакет и имате совршена големина за да се намали континуирано refills.Може да се пополни coriander, црн бибер, ким и многу повеќе.Тие се лесно да се чисти и може да бидат фрлени на машина за миење садови, па вие не мора да чистење again Spice Rack 8 Билка &Spice Jars Шишиња -Леќата Контејнери Стојат Rack8 Пластични Зачин Јар - Чување до 8 различни зачини, како и сол, црн пипер, cilantro, итн.Секоја тегла доаѓа со отстранлив капак што ги држи на производот свежа и вкусна.Зачувување на место &Displayyour зачини attractively - компактен и пренослив дизајн на нашите билки и зачини рек седи на шанкот, без да се земаат премногу простор.Тоа е многу корисна и го ослободува до просторот за чување на други готвење состојки.Зачините прикажани во производот сликата не се вклучени.-Шише - На Полиетилен терефталат пластични шишиња се глобално признати како , пластика која е 100% . -и храна одделение материјал нема ослободување на токсините или смрдеата да ја загадуваат вашиот зачини.Подвижни Ротирачки Рек - решетката ротира 360 степени во било кој правец на стрелките на часовникот или спротивно од стрелките на часовникот за подобро да помогне во пронаоѓање на саканиот зачини брзо.Решетката карактеристики кука на врвот, обезбедување на леснотијата на преносливост.Чување на Сите Зачини Блиску на дофат на Раката - решетката ротира 360 степени во било кој правец на стрелките на часовникот или спротивно од стрелките на часовникот за подобро да помогне во пронаоѓање на саканиот зачини брзо.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите