.

.

Спајс Тегла, 2Set Ѕид Зачин Рек Носителот Кујна Висат Кука Организатор Дома Чување Црно-Зачин јар-Зачин рек организатор на кабинетот-Зачин организатор-Стаклени тегл?

Спајс Тегла, 2Set Ѕид Зачин Рек Носителот Кујна Висат Кука Организатор Дома Чување Црно-Зачин јар-Зачин рек

мислење на клиентот:

DEN 1992.00
Достапност
Во достапна форма

СПАСИ ТОНИ НА ПРОСТОРОТ НА КОНТРА - компактен и пренослив дизајн на нашите билки и зачини рек седи на шанкот, без да се земаат премногу простор, а тоа се совпаѓа рамномерно со остатокот од вашите апарати.Тоа е многу корисна и го ослободува до просторот за чување на други готвење состојки.Месеци на ѕидот, со сите ѕид монтирање хардвер вклучени-Леќата организатор-Стаклени тегли со капаци-Зачин полици-Леќата контејнери-Стакло зачин јар-Мали тегли-Зачин тегли со етикета-Зачин тегла.Ние ви ветуваме ќе го направи тоа право за вас ако ни даде фер шанса.-Спајс полица-Зачин рек ѕид-Зачин за складирање-Зачин шишиња-Зачин управување со јар-Леќата рек-Зачини организаторот.Мали стаклени тегли со капаци-Зачини организатор контејнери-Зачин контејнери со етикети-Зачин тегли од стакло-Condiment контејнери-Зачин кутија-Фиока зачин организатор-Зачин кабинет организатор-Зачин држачот.Countertop зачин рек-Кујна јар-Леќата јар-Мали стаклени садови-Кабинет зачин рек-Празни зачин јар-Мали зачин решетката.Нашите елегантен и современ Зачин тегли направи тоа лесно да се види кој зачин е внатре.Тие имаат доволно простор за да се пополни зачини од стандард малопродажната пакет и имате совршена големина за да се намали континуирано refills.Може да се пополни coriander, црн бибер, ким и многу повеќе.Тие се лесно да се чисти и може да бидат фрлени на машина за миење садови, па вие не мора да чистење again Set на решетката 2 зачин полици, во црна епоксидна заврши која одговара на речиси секој ентериер.Направени од издржлив нула челик жица mesh со засилен метал rim.Месеци на ѕидот, со сите ѕид монтирање хардвер вклучени.Accommodates зачин тегли до 3.25 инчи во дијаметар.Мерења во инчи; 16.75 L x 4 H x 4.25 D.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите