.

.

FLAMEER 3 Ниво Нерѓосувачки Челик Зачин Рек Организатор Кујна Стои Леќата Шише Полица Зачин за Зеленчук, Овошје Храна Складирање Кошница Рек Организатор - Style2

FLAMEER 3 Ниво Нерѓосувачки Челик Зачин Рек Организатор Кујна Стои Леќата Шише Полица Зачин за Зеленчук, Овошје

мислење на клиентот:

DEN 1055.76
Достапност
Во достапна форма

Компатибилен Оркестарот - Совршено се совпадна со повеќето домашни декорации, дали традиционален, модерен, едноставен farmhouse, индустриски или на друг начин, совршена големина е совршена комбинација на countertops, провизии, кабинети и кујна/трпезарија.Тилт дизајн - Three-layer зачин полици може совршено да се приспособат на сите видови на леќата шишиња.Тоа може да се одржи повеќе шишиња од поголем капацитет на леќата шишиња, што е многу простор-за заштеда на енергија и лесен за употреба.Силна носивоста - може да издржи тежина од 10 KG.Премиум Материјал - Здрав челик жица структура, лесни и издржливи, водоотпорен и ' рѓа-доказ.Безбедност дизајн - Заоблени ивици дизајн се штити готвач од тоа да биде изгребани; првиот слој е зголемена и мирис шише е намален, така што може да се користат со доверба.Опис : Премиум Материјал - Здрав челик жица структура, лесни и издржливи, водоотпорен и ' рѓа-доказ. - Силна носивоста - може да издржи тежина од 10 KG. - Навалите дизајн - Three-layer зачин полици може совршено да се приспособат на сите видови на леќата шишиња.Тоа може да се одржи повеќе шишиња од поголем капацитет на леќата шишиња, што е многу простор-за заштеда на енергија и лесен за употреба. - Безбедност дизајн - Заоблени ивици дизајн се штити готвач од тоа да биде изгребани; првиот слој е зголемена и мирис шише е намален, така што може да се користат со доверба. - Компатибилен Оркестарот - Совршено се совпадна со повеќето домашни декорации, дали традиционален, модерен, едноставен farmhouse, индустриски или на друг начин, совршена големина е совршена комбинација на countertops, провизии, кабинети и кујна/трпезарија.Големина на Табела : Ширина : 18cm / 7inch Length : 35cm / 13.77 inch Heigth : 38cm / 14.96 inch Top Ширина : 11.5 cm / 4.52 inch Package Вклучува : 1 Piece Spice Рек Organizer Note : ве Молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Вашето задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите