.

.

Автомобил Поправка Дент Влече Триаголник За Миење, На Самото Место Заварувач Ѕвезда За Миење Метал Намали Поправка Гаража Meson Влошки (10)

Автомобил Поправка Дент Влече Триаголник За Миење, На Самото Место Заварувач Ѕвезда За Миење Метал Намали Поправка

мислење на клиентот:

DEN 201.84
Достапност
Во достапна форма

Тоа е потрошен материјал за место заварување на лим намали поправка, дент влече апликација.Тоа е широко се користи за гаража автомобил тело за поправка, и слични работилници.Долго : 41mm (1.6").Дупка со Дијаметар : 10мм (0.4").Дебелина : 2mm (0.079").Материјал : Челик, Бакар позлатен.Пакет : 10pcs или 100pcs за опција.Пакет : 10pcs или 100pcs за опција.Дополнителни Понуди : Ние сме обезбедување на целосен опсег Заварување/Сечење на производи, ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе опција.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите