.

.

YYT Sonic Електрична Четка за заби, Возрасни Деца 5 Режими на Електрични четки за заби WaterproofUSB Безжично Полнење Патување Преносни со Орална Нега (Боја : Розова)

YYT Sonic Електрична Четка за заби, Возрасни Деца 5 Режими на Електрични четки за заби WaterproofUSB Безжично

мислење на клиентот:

DEN 886.80
Достапност
Во достапна форма

Удобно влакната и вибрации : Sonic електрична четка за заби, со посебен аглеста влакната, обезбедување на соодветни научни вибрации stoke, посветен на удобно, ниско ниво на бучава, ефикасно професионално белење на естетски професионални орална нега tools. 5 четка режими за Чистење : да се Елиминира денталниот плак throughly.Бела : Моќен белење и осветлувајќи.Полски : Силна отстранување на тутун дамки.Чувствителен : А исклучително нежен режим специфични за идеален за чувствителни заби и непца.Масажа : Нега на непцата.IPX7 водоотпорен : четката тело и полнење база во согласност со IPX7 водоотпорен, беспрекорно закачен со телото, можат да го издржат подводни потопување, и може директно да се мијат со вода.Интелигентни времето на чекање : Секој опрема автоматски се работи за 2 минути, автоматски потсетува на секои 30 секунди, и автоматски се исклучува по работа е завршена. 3.5 Часа Индуктивен безбедно полнење : Безжичните индуктивни полнење, со метални идентификација, provent forign разлика од полнењето и прегревање. 3.5 часа брзо полнење, автоматски се отсечени по целосно наполнета.за повеќе than25days на континуирана употреба.Опис на производот:се фокусира на орална нега електроника на квалитет. "Morn" значи утро, "Добро, значи" "задоволителни ".работи на правење на професионални орален производи за нега на поддржани од страна внимателен, одговорно услуга за задоволство на лојални клиенти.батерија sonic четка за заби се подобри гуми за џвакање и орално здравје во рок од 15 дена, држи забите посилна и поздрава.sonic четка за заби нуди висока технологија, вибрации, обезбедување на соодветни научни вибрира stoke, посветен на удобно, ниско ниво на бучава, ефикасно, професионално белеење.На sonic четка за заби обвинет од страна на USB Кабел поддржан од страна на адаптер, компјутер, автомобил полнач, моќ банка.(Не вклучувајќи адаптер)Не-Контакт за Полнење Застане е безбедно да се спречи штета од вода и спреј, водоотпорен дизајн се избегне електричен истекување.По-продажбата на услугата : испорака во рок од 7-21 работни дена, ако не сте добиле стоката, што е ве Молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите